Organisatie
Bestuur
Roland van der Poel Voorzitter
Carola de Koning Secretaris
Mark van Egmond Penningmeester Financiële zaken
Jacques van Putten Commissielid Facilitaire zaken / bar
Ledenadministratie
Sandra van der Padt Commissielid
Standaardteams
Peet Maat Manager Dames 1
Ronald Tegelaar Manager Heren 1
Tophockey
Paolo Icario Voorzitter
Ralph de Schipper Technisch adviseur
Jeroen Bronwasser Coördinator Senioren Toplijn
Tim Vens Coördinator Jongens Toplijn
Paolo Icario Lijncoördinator Meisjes MO18
Jeroen Ingelse Lijncoördinator Meisjes MO18
Paolo Icario Lijncoördinator Meisjes MO16
Jeroen Ingelse Lijncoördinator Meisjes MO16
Chaja Kater Lijncoördinator Meisjes MO14
Kjeld Crucq Lijncoördinator Meisjes MO12
Senioren
Peter Bagchus Voorzitter
Justin Bagchus Jong Heren lijn
Rik ter Braak Jong Dames lijn
Maaike van Putten Dames lijn inclusief Dames veteranen
Wouter van der Velden Heren lijn inclusief Heren veteranen
Miranda Schobben Trimhockey
Alice Leys-Hol Wedstrijdsecretariaat Senioren
Piet Roelandt Commissielid
Junioren
Leon van Staalduinen Voorzitter Breedtesport
Peter Westdijk Lijncoördinator Meisjes MO18
Marie-Suzan Sybrandy Lijncoördinator Meisjes MO16
Sandra Elscot Lijncoördinator Meisjes MO14/MO12
Piet Roelandt Commissielid
Jongste Jeugd
Mignon de Ruiter Voorzitter
Liesbeth Schram Proefleden
Ruben Bot Lijncoördinator Jongens/Meisjes O10
Jonathan de Vette Lijncoördinator Jongens/Meisjes O9
Joris van der Velden Lijncoördinator Jongens/Meisjes O8
Nienke van Rijmenam Lijncoördinator Coolkids (CKO8)
Nienke van Rijmenam Panasj
Ludo van Herk Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Zaalhockey
Etienne van der Werf Commissaris
Kjeld Crucq Commissielid
Trimhockey
Miranda Schobben Commissielid
Bas Don Commissielid
G-Hockey
Leonieke Breunis Commissielid
Kim Bosman Commissielid
Iris Egeter Commissielid
Roos Kwikkers Commissielid
Samantha Ploeg Commissielid
Keepersschool HCS
Kai Zaoui Technisch coordinator keepers
Brenda van de Griendt Keepers materialen
Wedstrijdsecretaris
Natalie Lajqi Jongste Jeugd
Natalie Lajqi Junioren
Alice Leys-Hol Senioren
Arbitrage
Jörgen de Koning Voorzitter CS+
Walter de Valk Commissielid indelen Junioren
Marc Kloppenborg Commissielid Indelen Junioren
Justin Bagchus Commissielid Opleiding
Medische Commissie
Marieke Oostlander Commissielid
Max Doeven Commissielid Verpleegkundige (HBO)
Kevin Harkema Commissielid
Anneroos van der Zande Commissielid
Vertrouwens (contact) Personen
Max Doeven Commissielid
Esther Scholten Commissielid
Sportiviteit en Respect
Tobias Bakker Commissielid
Marlies van der Pijl Middendorp Commissielid
Aanvragen / Coördinatie Evenementen
Carola de Koning Commissielid
Jeugdtoernooien
Joyce van der Schilt Commissielid
Kjeld Crucq Commissielid
Zaaltoernooien (SchieDome)
Kjeld Crucq Commissielid
Joyce van der Schilt Commissielid
Barcommissie
Marcelle van Putten Commissielid
Anita ter Braak Commissielid
Tineke Jungschlaeger Commissielid
Marjolein Borsboom Commissielid
Jacques van Putten Commissielid
Anil Menon Commissielid
Louis van Dalen Commissielid
Monica Schreuders Indelen Bardiensten
Marc Strampraad Commissielid
Onderhoudscommissie
Theo Dingenouts Commissielid
Jaap Fontijne Commissielid
Fred Ronde Commissielid
Jacques van Putten Commissielid
Ben van der Vooren Commissielid
Eric Brouwer Commissielid
Facilitair
Jacques van Putten Commissielid
Sponsorcommissie
Huub Bakker Commissielid
Rene van der Klink Commissielid
Erik Zwaans Commissielid Penningmeester
Materialen
Cassidy Silva Commissielid
Brenda van de Griendt Commissielid
Barbara Solleveld Commissielid
Marketing, media & redactie commissie
Franciska Sprokkereef Commissielid
Florien van Basten Batenburg Commissielid
Lisa Beheer
Arjan van der Padt Commissielid