Trainingsschema

Trainingsschema

Dit schema loopt van 30-1-2023 t/m 5-2-2023
Senioren
Z-D7
21:00 - 22:00
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Paolo Icario
Opmerkingen
Z-DO25-1
21:00 - 22:00
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Marcel Bakx
Opmerkingen
Z-DO25-2
20:00 - 21:00
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Z-DO25-4
21:00 - 22:00
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
Z-MO18-1
20:00 - 21:00
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Marcel Bakx
Teun Hartgers
Opmerkingen
Junioren B
Z-MO16-1
19:00 - 20:00
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Marije Kloppenburg
Paolo Icario
Opmerkingen
Z-MO16-2
18:00 - 19:00
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Kjeld Crucq
Paolo Icario
Opmerkingen
Z-MO16-6
19:00 - 20:00
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Kjeld Crucq
Opmerkingen
Junioren C
Z-MO14-1
18:00 - 19:00
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Julia Hessel
Thomas Veerman
Opmerkingen
Junioren D
Z-MO12-2
19:00 - 20:00
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Amy Lutgens
Shannen Nicky van Steekelenburg
Marcel Bakx
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
Z-MO10-1
16:45 - 17:45
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O10 - K&S Trainingstijd 16.55u - 17.55u
Z-MO10-2
16:45 - 17:45
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O10 - K&S Trainingstijd 16.55u - 17.55u
Z-MO10-3
16:45 - 17:45
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O10 - K&S Trainingstijd 16.55u - 17.55u
Z-MO10-4
16:45 - 17:45
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O10 - K&S Trainingstijd 16.55u - 17.55u
Jongste jeugd E
Z-MO9-1
15:45 - 16:45
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O9 - K&S Trainingstijd: 15.50u - 16.50u
Z-MO9-2
15:45 - 16:45
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O9 - K&S Trainingstijd: 15.50u - 16.50u
Z-MO9-3
15:45 - 16:45
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O9 - K&S Trainingstijd: 15.50u - 16.50u
Jongste jeugd F
Z-MO8-1
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Z-MO8-2
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Z-MO8-3
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Z-MO8-4
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Z-MO8-5
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Junioren A
Z-JO18-1
20:00 - 21:00
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Jeroen Ingelse
Jort van der Borden
Rik ter Braak
Opmerkingen
Junioren B
Z-JO16-2
18:00 - 19:00
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Marcel Bakx
Opmerkingen
Junioren C
Z-JO14-1
18:00 - 19:00
Schiedam Air-Dome Veld 3
Trainer(s)
Liselotte van Adrichem
Martijn van der Linden
Opmerkingen
Junioren D
Z-JO12-1
17:00 - 18:00
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Julia Korpershoek
Ties de la Court
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
Z-JO10-1
16:45 - 17:45
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O10 - K&S Trainingstijd 16.55u - 17.55u
Z-JO10-2
16:45 - 17:45
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O10 - K&S Trainingstijd 16.55u - 17.55u
Jongste jeugd E
Z-JO9-1
15:45 - 16:45
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O9 - K&S Trainingstijd: 15.50u - 16.50u
Z-JO9-2
15:45 - 16:45
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O9 - K&S Trainingstijd: 15.50u - 16.50u
Jongste jeugd F
Z-JO8-1
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Z-JO8-2
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Z-JO8-3
14:45 - 15:45
Schiedam Air-Dome Veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste Jeugd O8 - K&S
Overig
Extern - HC Delfshaven
19:00 - 20:00
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Extern - HC Delfshaven
20:00 - 21:00
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Extern - HC Delfshaven
21:00 - 22:00
Schiedam Air-Dome Veld 4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen